09120298085
Paflex.ir@gmail.com

اطلاعاتی مفید درباره نوار چسب برزنتی

یکی از موارد و ابزاری که در نصب و عایق‎کاری کلی توسط عایق الاستومری بکار گرفته خواهد شد چسب برزنتی آن می‎باشد. از این چسب در هنگام نصب برای پوشاندن درزهای و اتصالات استفاده خواهد شد. این چسب‎ها نقش بسیاری مهمی ایفا خواهند کرد و در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشند از افت کارایی عملیات عایق‎کاری جلوگیری خواهد کرد.

در صورتی که قصد دارید از عایق الاستومری برای عایق‎کاری استفاده نمایید پیشنهاد می‎شود حتما به تهیه چسب برزنتی مخصوص آن نیز اقدام کنید. با این کار می‎توانید عملیات عایق‎کاری را به شکلی کامل و مطلوب انجام دهید و با این کار از هدر رفتن هرگونه انرژی در محل اتصالات جلوگیری بعمل آورید.

با توجه به کارایی این نوع نوار چسب‎ها سه نوع مختلف از آنها که هر کدام در موارد مختلفی و خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت وجود دارد. نوار چسب آلمینیومی، نوار چسب پی وی سی و نوار چسب برزنتی از انواع موجود از این نوار چسب‎ها در بازار می‎باشد. در صورتی که قصد دارید تا با استفاده از عایق الاستومری مکانی را عایق‎کاری کنید پیشنهاد می‎کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

 

نوار چسب برزنتی

امروزه انواع مختلفی از چسب در سرتاسر جهان وجود دارد که هرکدام از آنها برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. چسب برزنتی یکی از پرکاربردترین انواع نوار چسب می‎باشد که بیشتر از آن در صنعت استفاده خواهد شد. از این نوع نوار چسب برای پوشاندن درزهایی که در هنگام عایق‎کاری بوجود خواهد آمد استفاده خواهد شد.

در هنگام بکارگیری عایق الاستومری نیز می‎توانید از نوار چسب برزنتی برای پوشاندن درزهای موجود بین این نوع عایق استفاده نمایید. یکی از ویژگی‎هایی که سبب شده تا در بسیاری از موارد از این نوع نوار چسب در عایق‎کاری‎ها استفاده شود داشتن خاصیت ضدآب بودن آن می‎باشد.

استفاده از این نوع نوار چسب در هنگام استفاده از عایق الاستومری سبب می‎شود تا عملیات عایق‎کاری از هر جهتی مورد اطمینان باشد و در آن از اتلاف انرژی به هر شکلی جلوگیری خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک http://www.عایق-الاستومری.com/مواد-عايق-فوم-الاستومري-سلول-بسته/ کلیک کنید.

نوار چسب برزنتی دارای چسبندگی بسیاری بالایی می‎باشد و این ویژگی یکی دیگر از خصوصیات موجود در این نوع چسب‎ها می‎باشد که موجب شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار باشند و در بسیاری از موارد برای پوشاندن درزهای موجود بین تکه‎های عایق الاستومری مورد استفاده قرار گیرد.

نوار چسب را می‎توان در بسیاری از موارد و صنایع مانند لوازم خانگی، یخچال‎سازی، محافظت از کابل‎های مخابرات، بتن‎ریزی، خودروسازی، صحافی کتاب و بسیاری از صنایع دیگر مورد استفاده قرار خواهد گرفت. علاوه‎بر استفاده این نوار چسب در موارد بالا از آن در مواردی که نیاز است از چسب‎های بادوام بالا استفاده شود مانند زمان بکار بردن عایق الاستومری می‎توان از این نوع نوار چسب بهره برد.

بدلیل داشتن قابلیت ضد آب بودن از نوار چسب برزنتی عایق الاستومری در بسته بندی کالاهای سنگین و همچنین آب بندی قالب‎های فلزی بتن نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در ساخت این نوار چسب‎های برزنتی عایق الاستومری از انواع مختلفی از مواد استفاده خواهد شد.

چسب‎هایی از این نوع که برپایه چسب‎های هات ملت ساخته شده‎اند دارای چسبندگی بسیار بالا و همچنین مقاومت زیادی در برابر عوامل بیرونی مانند رطوبت می‎باشند. نوار چسب های عایق الاستومری انواع مختلف دارد که با کلیک روی لینک می توانید با آن ها آشنا شوید.

رنگ‎های مختلفی از این نوع نوار چسب در سطح بازار موجود می‎باشد که می‎توانید از هرکدام از آنها استفاده نمایید. رنگ‎های مختلف در این نوع نوار چسب‎ها نشان دهنده کاربرد این نوار چسب‎ها می‎باشد.

با توجه به قابلیت‎های گفته شده بهتر است در صورت استفاده از عایق الاستومری حتما برای تکمیل فرآیند عایق‎کاری از این نوع نوار چسب استفاده نمایید. عایق الاستومری یکی از بهترین انواع عایق می‎باشد که با توجه به محبوبیتی که دارد در بسیاری از موارد از آن استفاده خواهد شد.

برچسب ها: نوار چسب برزنتی
دسته ها: حتما بخوانید..

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.